Popis izlagača na 18. Bučijadi u Ivanić-Gradu 1. i 2.10.2022.

2022-09-16T11:52:03+00:009. rujan, 2022.|

Izlagači kojima je odobreno izlaganje na 18. Bučijadi navedeni su na popisu prema lokacijama na kojima izlažu, te će nakon 12. rujna od Komunalnog centra Ivanić-Grad  putem e-maila dobiti račun za uplatu izlagačkog mjesta s valutom plaćanja do 20.09.2022. godinu. Molimo izlagače da potvrdu o uplati pošalju na info@bucijada.hr. Nakon primitka potvrde o uplati smatrat će se da su izlagači ispunili sve uvjete za sudjelovanje na 18. Bučijadi. Svim izlagačim ćemo do 28. rujna 2022. godine poslati e-mail sa servisnim i logističkim informacija (akreditacija, dolazak na lokaciju) kako bi pristup lokaciji bio nesmetan.

Organizacijski odbor 18. Bučijade u Ivanić-Gradu

IZLAGAČI NA TRŽNICI MAZNICA
STOL ORGANIZATORA 2 m (raspored prema natpisima na stolovima)

1. OPG Kristina Benko, Ivanić-Grad
2. OPG Ježić Mladen, Gradec
3. OPG Šimunović, Ivanić-Grad
4. OPG Vejzović, Ogulin
5. OPG Ivan Andruza, Topolje
6. OPG Prpić Diana, Karlovac
7. OPG Crneković, Vrbovec
8. OPG Anić Mato, Ivanić-Grad
9. OPG Ivanićanka, Kloštar Ivanić
10. OPG Jasna Puškarić, Križ
11. Klas d.o.o., Ivanić-Grad
12. OPG Jasmina Lipić, Gradec
13. OPG Bedeković Ivan, Zagreb
14. Martina sirevi j.d.o.o., Varaždin
15. OPG Matučec, Varaždin
16. OPG Trstenjak, Veliko Trojstvo
17. OPG Saša Ružičić, Bjelovar
18. OPG Samo ljuto, Martina Barišec, Topolje
19. OPG Nikola Rajtar, Gradec
20. OPG Šinjor, Predavec
21. OPG Perec Sven, Šandrovac
22. OPG Martina Barišec, Topolje
23. OPG Zlatko Tumpak, Martinska Ves Lijeva
24. OPG Nada Poljak, Slavonski Brod
25. OPG Bakin recept, Jastrebarsko
26. GDCK – ”Za bolji život”, Ivanić-Grad
27. OPG Kraljić Stjepan, Zabok
28. OPG Anica Jakob Đudarić, Voloder
29. OPG Vladimir Ćalušić, Čazma
30. OPG Branko Tukec, Oborovo
31. OPG Jakov Ćalušić, Ivanić-Grad
32. OPG Ivan Rukavina, Čazma
33. OPG Marjan Ljucović, Ivanić-Grad
34. OPG Valentić Novka, Ivanić-Grad
35. OPG Mirela Rajčević, Narta
36. OPG Koronc, Ivanić-Grad
37. OPG Pavlović, Slakovci
38. OPG Lacković, Bjelovar
39. OPG Dijana Kezele, Čazma
40. SPES PLUS d.o.o., Velika Gorica
41. OPG Kristina Perković, Samobor
42. Biserka Hinović, Čazma
43. OPG Maskalan, Šumečani
44. OPG Ivan Benci, Ivanić-Grad

IZLAGAČI NA PROSTORU OKO TRŽNICE MAZNICA
ŠTAND ORGANIZATORA (raspored prema natpisu na štandu)

1. Zadruga Izazov, Kloštar Ivanić
2. Allium nigrum d.o.o., Dekanovec
3. OPG Držanić – ”Ljutomanija”, Mala Subotica

IZLAGAČI NA PROSTORU OKO TRŽNICE MAZNICA
VLASTITI ŠTAND (raspored u dogovoru s organizatorom)

1. Moj gruntek d.o.o., Čazma

IZLAGAČI NA MALOM TRGU /ŠTAND ORGANIZATORA 2 x 1m (raspored prema natpisima na štandovima)

1. OPG Lovro Lenac, Hrvatska Kostajnica
2. OPG Jankovec, Kloštar Ivanić
3. OPG Knežević, Bjelovar
4. OPG Kalić Zvonimir, Đakovo
5. OPG Maričić, Dubrovčak Lijevi
6. OPG Jurjević, Velika Gorica
7. FU ŽABA, Ivanić-Grad
8. Green Blossom, Zagreb
9.OPG Katini Lavandini, Tenja
10. Soul Mates Art, Bjelovar
11. Biljarica obrt, Zagreb

IZLAGAČI U ULICI KRALJA TOMISLAVA
ŠTAND ORGANIZATORA (raspored prema natpisima na štandovima)

1.Mirjana Pavetić, Križ
2. Domaća radinost ”HERRMINA”, Kravarsko
3. ŠIK cipele d.o.o., Kloštar-Ivanić
4. Domaća radinost Marija Kunić, Marija Bistrica
5. Obrt Stella, Zagreb
6. Obrt SUVENIR SIRENA, Sisak
7. Udruga Sveta Jana fan club, Jastrebarsko
8. MARA LI, Kloštar Ivanić
9. Tomac rukotvorine, Ivanić-Grad
10. Udruga ”Mali princ”, Ivanić-Grad
11. Obrt Babett, Ivanić-Grad
12. Domaća radinost ”ACS”, Sisak
13. Tatamata usluge, Ivanić-Grad
14. OPG Bosnar-BAKINA RIZNICA LJEPOTE, Zagorska sela
15. Heavens Touch, Kloštar Ivanić
16. OPG Grivičić, Zagreb
17. GhreiStory j.d.o.o., Zagreb
18. Gil handmade art, Sisak
19. Umjetnički obrt ”ART HD”, Zagreb
20. Licitar Lola, Sisak
21. Ivalan terme d.o.o./ SB Naftalan, Ivanić-Grad
22. Domaća radinost ”Dinin kutak”, Mala Subotica

23. Udruga ”KIS”, Robert Babić, Zagreb

IZLAGAČI U ULICI KRALJA TOMISLAVA
VLASTITI ŠTAND (raspored prema dogovoru s organizatorom)

1. Udruga stari zanati Tihomir Želimorski – Vrtuljak, Hlebine
2. Udruga Stari zanati Tihomir Želimorski – Drvene igračke i potkovice, Hlebine
3. Udruga stari zanati Tihomir Želimorski – Lončarstvo, Hlebine
Udruga stari zanati Tihomir Želimorski – Prirodna kozmetika, Hlebine
4. Medičarsko-svječarski obrt ”MILEK”, Bedenica
5. ”MASCOTTA” obrt, Bjelovar
6. Medičarski obrt ”TOMICA MARICA”, Zagreb
7. Gradska udruga Umirovljenika Ivanić-Grad (Ispred Doma umirovljenika)
8. D&D, Đakovo
9. Creoomnis d.o.o., Bedekovčina
10. Lončar, Čakovec

IZLAGAČI U MOSLAVAČKOJ ULICI – PROIZVOĐAČI BUČINOG ULJA
ŠTAND ORGANIZATORA  (raspored prema natpisima na štandovima)

1. PG Josip Žmegač, Vinica
2. OPG Čukelj Nenad, Konjščina
3. OPG Mato Gjuretić, Kravarsko
4. OPG Hukavec, Sesvete
5. OPG Verica Selanac, Sisak
6. OPG Buk Marina, Rugvica
7. OPG Hlevnjak, Ivanić-Grad
8. OPG Sinković Danijel, Bedekovčina
9. OPG Kopljar Vjekoslav, Osijek
10. Agro-Noršić d.o.o., Zagreb
11. OPG Ježić Đuro, Gradec
12. OPG Ivan Šoštarić, Bedekovčina
13. PA-VITA ULJARA d.o.o., Dugo Selo
14. OPG Abramović, Dvor
15. OPG Ivica Tomorad, Marija Bistrica
16. OPG Šagud, Rugvica
17. OPG Cesarec, Oroslavlje
18. Uljara Šenkovec j.d.o.o., Čakovec
19. OPG Ivica Cesar, Obedišće Ježevsko
20. Petek Tours d.o.o., Ivanić-Grad
21. OPG Bakran Čedomir, Ivanić-Grad
22. Palatin d.o.o., Velika Gorica
23. OPG Kunštović, Bedekovčina
24. OPG Marko Novak – Grgec
25. OPG Ljiljana Cupek, Garešnica

26. Oljarna Štumperger, Starše

IZLAGAČI U MOSLAVAČKOJ ULICI
ŠTAND ORGANIZATORA 2 m (parkiralište nakon FINA-e do POU-a; raspored prema natpisima na štandovima)

1. Obrt ATA4ART, Zagreb
2. Domaća radinost Gašpar Danica, Ivanić-Grad
3. Pletivo Monny, Čakovec
4. Moje rukotvorenie-Ljubica, Bjelovar
5. Obrt Lanita, Zagreb
6. Domaća radinost Marica Duspara, Zagreb
7. Domaća radinost Tatjana Beljić, Zagreb
8. Domaća radinost Suzana Sviben, Dugo Selo
9. Udruga ženske ruke, Križ
10. Čarobna heklica, Križevci
11. Lumira, Petrinja
12. Laura nakit, Zagreb
13. ZENZONE BY VANJA, Zagreb
14. Rukotvorine Fantastic, Zagreb
15. Nakit Ankica, Zagreb
16. Domaća radinost Slavica Prgomet, Zagreb
17. Močvarni hrast d.o.o., Zagreb
18. Heklanci, Čazma

IZLAGAČI U MOSLAVAČKOJ
VLASTITI ŠTAND 2 m (parkiralište nakon FINA-e do POU-a; raspored prema natpisima na štandovima)

1. Domaća radinost Marija Crnković, Donja Zdenčina

2.  Obrt ”FY”, Ivana Vidić, Sesvete
3. VTMK, Marija Glavičić Počuć, Ivanić-Grad

IZLAGAČI NA SPORTSKOM PARKU ZELENJAK ”MALA BUČIJADA”
VLASTITI ŠTAND  (raspored prema dogovoru s organizatorom)

1. Udruga čarobna farma – dječje igračke, Zagreb
2. Domaća radinost – Mirjana Stupar, Sisak
3. Zabavne igre i pečenje kokica, Marija Bistrica
4. Knofek, Dugo Selo
5. Obrt I.M.L., Marija Bistrica
6. Medičarna ARKO, Samobor
7. Obrt Vrećice Hozmec, Dugo Selo
8. Domaća radinost Brigita Mihina, Samobor
9. T.U.O. Arifka, Zagreb
10. JTV KOMPA j.d.o.o., Koprivnica
11. Bisa-trgovina d.o.o., Ivanić-Grad
12. Obrt AGAPORIS, Sesvete
13. T.O. BON-BON MIX, Bizovac

IZLAGAČI NA SPORTSKOM PARKU ZELENJAK ”MALA BUČIJADA”
ŠTAND/STOL ORGANIZATORA  (raspored prema dogovoru s organizatorom)

1. Udruga kolekcionara Rijeka
2. S.Š. Ivan Švear, Ivanić-Grad
3. Udruga za autizam, Zagreb
4. Caritas Sisačke biskupije, Rugvica
5. Društvo za zaštitu životinja ”Zlatni čagalj”, Lijevi Dubrovčak

IZLAGAČI NA SP ZELENJAK / JAVNA POVRŠINA / (raspored prema dogovoru s organizatorom)

1. City style j.d.o.o., Bjelovar (6m)
2. Obrt ”Ljiljana”, Vrbovec (6m)
3. Obrt za izradu pletene i drvene galanterije, Šemovec (10×5)
4. Razigrani suncokret j.d.o.o., Bestovje (vlastiti štand 3 m)
5. Krešo, Bjelovar (8m x 1m)
6. ”Željka-Željko”, Velika Ludina, (6m x 1m)
7. Kaktusi Bešlić, Petrinja, (5m)
8. Udruga Čarobna farma (poni), Zagreb

9. OPG Marijana Ciglarić, Nedelišće

IZLAGAČ NA LOKACIJI UČENIČKI DOM IVANIĆ-GRAD – JAVNA POVRŠINA

Obrt Grine, Bjelovar

Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Prihvaćam