Popis izlagača na 17. Bučijadi u Ivanić-Gradu 2. i 3.10.2021.

2021-09-28T17:47:48+00:0024. rujan, 2021.|

Izlagači kojima je odobreno izlaganje na 17. Bučijadi navedeni su na popisu prema lokacijama na kojima izlažu, te će dobiti odobrenje za sudjelovanje putem e- maila / pošte. Odobrenje je potrebno isprintati i na dan manifestacije ponijeti sa sobom kako biste mogli pristupiti svom prodajnom mjestu.

Organizacijski odbor 17. Bučijade u Ivanić-Gradu

IZLAGAČI NA TRŽNICI MAZNICA
STOL ORGANIZATORA 2 m (raspored prema natpisima na stolovima)

1. OPG Kristina Benko, Ivanić-Grad
2. OPG Ježić Mladen, Gradec
3. OPG Šimunović, Ivanić-Grad
4. OPG Vejzović, Ogulin
5. OPG Ivan Andruza, Topolje
6. OPG Horvat, Samobor
7. OPG Crneković, Vrbovec
8. OPG Barilić, Ivanić-Grad
9. OPG Ivanićanka, Kloštar Ivanić
10. OPG Jasna Puškarić, Križ
11. OPG Ježić Zoran, Križevci
12. OPG Jasmina Lipić, Gradec
13. OPG Rotim pčelarstvo, Ivanić-Grad
14. OPG Petrović, Pitomača
15. OPG Matučec, Varaždin
16. OPG Trstenjak, Veliko Trojstvo
17. OPG Saša Ružičić, Bjelovar
18. OPG Martina Barišec, Topolje
19. OPG Siniša Lisjak, Vrbovec
20. OPG Šinjor, Predavec
21. OPG Perec Sven, Šandrovac
22. OPG Marica Štiglić, Dugo Selo
23. OPG Zlatko Tumpak, Martinska Ves Lijeva
24. OPG Nada Poljak, Slavonski Brod
25. OPG Klak Berica, Lijevi Dubrovčak
26. OPG Miroslav Manić, Dubrava
27. OPG Kraljić Stjepan, Zabok
28. OPG Anica Jakob Đudarić, Voloder
29. OPG Vladimir Ćalušić, Čazma
30. OPG Branko Tukec, Oborovo
31. OPG Jakov Ćalušić, Ivanić-Grad
32. OPG Ivan Rukavina, Čazma
33. OPG Marjan Ljucović, Ivanić-Grad
34. OPG Valentić Novka, Ivanić-Grad
35. OPG Mirela Rajčević, Narta
36. OPG Koronc, Ivanić-Grad
37. OPG Pavlović, Slakovci
38. Sana delikatese d.o.o., Koprivnica
39. OPG Kezele, Čazma
40. OPG Miljenko Mareković, Lijevi Dubrovčak
41. OPG Kristina Perković, Samobor
42. Biserka Hinović, Čazma
43. Orijana Mikelec, Dubravica
44. Ivan Benci, Ivanić-Grad
45. OPG Jurjević, Velika Gorica
46. OPG Branko Kovačić, Sesvete
47. OPG Prpić Diana, Karlovac
48. Udruga osoba s invaliditetom ”Bolje sutra” grada Koprivnice
49. KUD ”OGRANAK SELJAČKE SLOGE”, Posavski Bregi
50. OPG Šinjor, Predavec

IZLAGAČI NA PROSTORU OKO TRŽNICE MAZNICA
VLASTITI ŠTAND (raspored u dogovoru s organizatorom)

1. Poljoprivrednik Lučić Nikolina, Bešlinec
2. OPG Ivanićanka, Kloštar Ivanić

IZLAGAČI NA PROSTORU OKO TRŽNICE MAZNICA
STOL ORGANIZATORA 2 m (raspored prema natpisima)
1. GDCK „Za bolji život“, Ivanić-Grad
2. FU Žaba, Ivanić-Grad
3. Udruga Učionica tradicije i kreativnosti, Plaški
4. OPG Grivičić, Zagreb
5. OPG Bosnar, Zagreb
6. Cementa home j.d.o.o., Križ

IZLAGAČI NA MALOM TRGU – EKOLOŠKI PROIZVOĐAČI
ŠTAND ORGANIZATORA 2 x 1m (raspored prema natpisima na štandovima)
1. OPG Branka Pavlović, Bjelovar
2. RAD-COM, Zagreb
3. OPG Novosel Bojan, Zagreb
4. OPG Lovro Lenac, Hrvatska Kostajnica
5. OPG Jankovec, Kloštar Ivanić
6. OPG Zlatko Čanđar, Šumećani
7. OPG Knežević, Bjelovar
8. OPG Staroverški Darko, Ivanić-Grad
9. OPG Francetić, Kloštar Ivanić
10. OPG Panjkrc Ivanka, Sveti Ivan Zelina
11. OPG Kalić Zvonimir, Đakovo
12. OPG Mladen Čukman, Bjelovar
13. OPG Martina Maričić, Lijevi Dubrovčak

IZLAGAČI U MOSLAVAČKOJ ULICI – PROIZVOĐAČI BUČINOG ULJA
ŠTAND ORGANIZATORA 2 x 1m (raspored prema natpisima na štandovima)
1. PG Josip Žmegač, Vinica
2. OPG Čukelj Nenad, Konjščina
3. OPG Mato Gjuretić, Kravarskoj
4. OPG Hukavec, Sesvete
5. OPG Verica Selanac, Sisak
6. OPG Buk Marina, Rugvica
7. OPG Hlevnjak, Ivanić-Grad
8. OPG Sinković Danijel, Bedekovčina
9. OPG Kopljar Vjekoslav, Osijek
10. Agro-Noršić d.o.o., Zagreb
11. OPG Ježić Đuro, Gradec
12. OPG Ivan Šoštarić, Bedekovčina
13. OPG Abramović, Dvor
14. OPG Ivica Tomorad, Marija Bistrica
15. OPG Šagud, Rugvica
16. OPG Cesarec, Oroslavlje
17. Uljara Šenkovec j.d.o.o., Čakovec
18. OPG Ivica Cesar, Obedišće Ježevsko
19. Petek Tours-Putnička agencija d.o.o., Ivanić-Grad
20. OPG Bakran Čedomir, Ivanić-Grad
21. Palatin d.o.o., Velika Gorica
22. OPG LIEGE, Oroslavlje
23. OPG Zlatko Vularić, Pisarovina
24. OPG Dobošić Marina, Dubrava

IZLAGAČI U MOSLAVAČKOJ ULICI
STOL ORGANIZATORA 2 m (parkiralište nakon FINA-e do POU-a)

1. Nakit Ankica, Zagreb
2. Domaća radinost Gojko Pejić, Zagreb
3. Domaća radinost Gašpar Danica, Ivanić-Grad
4. Domaća radinost Ivan Rođak, Bjelovar
5. Udruga „Kis“ Robert Babić, Zagreb
6. Obrt Lanita, Zagreb
7. Domaća radinost Marica Duspara, Zagreb
8. Domaća radinost Damir Paruž, Dugo Selo

IZLAGAČI U MOSLAVAČKOJ
VLASTITI ŠTAND/STOL 2 m (parkiralište nakon FINA-e do POU-a, raspored prema redoslijedu dolaska u dogovoru sa organizatorom)

1. Laura nakit, Zagreb
2. Obrt Cora-line, Zagreb
3. Rukotvorine Fantastic, Zagreb
4. Domaća radinost Ivana Vidić,Sesvete
5. Udruga ”KIS”-Tatjana Sabolić, Zagreb
6. Kreativna udruga ”LUNA ART”, Zagreb
7. SB FUN & STYLE, Novoselec
8. Domaća radinost Marija Crnković, Donja Zdenčina

UGOSTITELJI NA TRGU VLADIMIRA NAZORA (raspored u dogovoru s organizatorom)
1. Udruga Škrlet – Škrlet Corner
2. Šatović j.d.o.o.
3. Velvet by Klara j.d.o.o.
4. Crafter’s pivo
5. Caffe bar Rocky
6. Exclusive Barec
7. Pizzeria Oliva

IZLAGAČI U ULICI KRALJA TOMISLAVA
ŠTANDOVI ORGANIZATORA (raspored prema natpisima na štandovima)

1. Mirjana Pavetić, Križ
2. Domaća radinost Matej Đukec, Ivanić-Grad
3. ŠIK cipele d.o.o., Kloštar-Ivanić
4. KUD ”Martinčani”, Martinska Ves
5. Udruga Etnoraj-oGrlice, Sesvete
6. Domaća radinost Marija Kunić, Marija Bistrica
7. Obrt Keramikos, Osijek
8. Obrt Stella, Zagreb
9. Obrt SUVENIR SIRENA, Sisak
10. Udruga Sveta Jana fan club-Marica Šalić, Jastrebarsko
11. MARA LI, Kloštar Ivanić
12. Tomac rukotvorine, Ivanić-Grad
13. Udruga ”Mali princ”, Ivanić-Grad (Ispred Doma umirovljenika)
14. Domaća radinost ”HERRMINA”, Vita Mrazek, Kravarsko

IZLAGAČI U ULICI KRALJA TOMISLAVA
VLASTITI ŠTAND (raspored prema dogovoru s organizatorom)

1. Udruga stari zanati Tihomir Želimorski – Vrtuljak, Hlebine (Parkiralište – Spomenik)
2. Udruga Stari zanati Tihomir Želimorski – Drvene igračke i potkovice, Hlebine (Parkiralište – Spomenik)
3. Udruga stari zanati Tihomir Želimorski – Lončarstvo, Hlebine (Parkiralište – Spomenik)
4. ”JOSIPA 2”, Koprivnica
5. Medičarsko-svječarski obrt ”MILEK”, Bedenica
6. ”MASCOTTA” obrt, Bjelovar
7. Medičarski obrt ”TOMICA MARICA”, Zagreb
8. Gradska udruga Umirovljenika Ivanić-Grad (Ispred Doma umirovljenika)
9. D&D, Đakovo (Ispred Doma umirovljenika)
10. SB Naftalan i Ivalan, Ivanić-Grad (Ispred Doma umirovljenika)
11. Licitar LOLA, Sisak

IZLAGAČI NA 7. FESTIVALU IGRAČAKA
VLASTITI ŠTAND (raspored prema dogovoru s organizatorom)

1. Domaća radinost ”Kiki art”, Sv. Ilija
2. Domaća radinost – Mirjana Stupar, Sisak
3. Domaća radinost – Davor Zimski, Žabno
4. Knofek, Dugo Selo
5. Kreativna ovčica, Zagreb
6. Obrt I.M.L., Marija Bistrica
7. Medičarna ARKO, Samobor
8. Obrt Vrečice Hozmec, Dugo Selo
9. Boba i Mario d.o.o., Dugo Selo
10. T.U.O. Arifka, Zagreb
11. Obrt Lara-Virpek, Virovitica
12. Udruga Čarobna farma, Vurnovec
13. FUN ART, Zagreb
14. Udruga Goldy Goldy, Kloštar Ivanić
15. JTV KOMPA j.d.o.o., Koprivnica

IZLAGAČI NA 7. FESTIVALU IGRAČAKA
STOL ORGANIZATORA (raspored prema dogovoru s organizatorom)

1. ”Babett”, Ivanić-Grad
2. Udruga ”Ženske ruke”, Križ
3. Domaća radinost – Mira Acs, Sisak
4. Čarobna Heklica – Mihaela Kalamiza, Križevci
6. Pletivo Monny, Čakovec
6. Udruga za zaštitu životinja ”Zlatni čagalj”, Lijevi Dubrovčak

IZLAGAČI NA SP ZELENJAK / PARKING /
VLASTITI ŠTAND (raspored prema dogovoru s organizatorom)

1. Obrt Grine, Bjelovar (Lunapark – parking do klackalice)
2. ”Sara”, Nedelišće, 4m x 1m
3. ”Kaktusi-Bešlić”, Petrinja (vlastiti štand-6m)
4. Obrt za izradu pletene i drvene galanterije,Šemovec (kamion + veći prostor)
5. Ćutek j.d.o.o., vlastiti štand 6×1 (Malo parkiralište-ulaz na SP Zelenjak, desna strana)
6. Razigrani suncokret j.d.o.o., vlastiti štand 3 m
7. Procella d.o.o., Marijana Gazić, Tupperware štand 1×1 m
8. Domaća radinost Marija Novak, Križevci, vlastiti štand, 2x2m
9. Krešo, Bjelovar, 8m x 1,25
10. Željka-Željko, Velika Ludina, 6m x 1m
11. Centar za rehabilitaciju Stančić, Dugo Selo
12. OPG Ciglarić Mirjana, Nedelišće
13. Gaši d.o.o., Zagreb
14. PJESKO-OBRT, Zagreb

Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Prihvaćam