Popis izlagača na 15. Bučijadi u Ivanić-Gradu 5. i 6. listopada 2019.

2019-09-30T08:10:00+00:0020. rujan, 2019.|

IZLAGAČI U ŠATORU U MOSLAVAČKOJ ULICI – PROIZVOĐAČI BUČINOG ULJA/STOL ORGANIZATORA 2m

  1. P.G. Josip Žmegač, Vinica
  2. OPG Mato Gjuretić, Kravarsko
  3. OPG Martina Hukavec, Sesvete
  4. OPG Verica Selanac, Sisak
  5. OPG Marina Buk, Rugvica
  6. OPG Danijel Sinković, Bedekovčina
  7. OPG Vjekoslav Kopljar, Osijek
  8. Agro-Noršić d.o.o., Zagreb
  9. OPG Đuro Ježić, Gradec
  10. OPG Ivan Šoštarić, Bedekovčina
  11. Spes Plus o.o., Velika Gorica
  12. Pa-Vita d.o.o., Sesvete
  13. OPG Abramović, Dvori
  14. OPG Ivica Tomorad, M. Bistrica
  15. OPG Šagud, Rugvica
  16. OPG Mladen Cesarec, Oroslavlje
  17. OPG Barbara Brbot, Sisak
  18. OPG Ariana Turina, Vukomerić
  19. OPG Antonijo Rusan, Prečec
  20. Uljara Šenkovec d.o.o., Čakovec
  21. OPG Ivica Cesar, Obedišće Ježevsko
  22. Petek Tours-Putnička agencija o.o., Ivanić-Grad
  23. OPG Zlatko Vularić, Donja kupčina
  24. Bučino ulje „Tikvarići“, Dubrava
  25. OPG Čedomir Bakran, Ivanić-Grad
  26. Povratak d.o.o., Makarska

 

IZLAGAČI NA TRŽNICI MAZNICA/STOL ORGANIZATORA  2 m

  1. OPG Šimunović, Ivanić-Grad
  2. OPG Ivan Andruza, Topolje
  3. OPG Barilić, Ivanić-Grad
  4. OPG Jasna Puškarić, Križ
  5. OPG Saša Ružičić, Bjelovar
  6. OPG Martina Barišec, Topolje
  7. OPG Siniša Lisjak, Vrbovec
  8. OPG Livak, Požega
  9. OPG Perec, Šandrovac
  10. OPG Marica Štiglić, Dugo Selo
  11. OPG Dalibor Trstenjak, Veliko Trojstvo
  12. OPG Davor Gašparović, Križ
  13. OPG Zoran Ježić, Križevci
  14. OPG Zlatko Tumpak, Martinska Ves Lijeva
  15. OPG Mladen Ježić, Gradec
  16. OPG Šinjor, Predavec
  17. OPG Nada Poljak, Slavonski Brod
  18. OPG Kristijan Jankovec, Kloštar Ivanić
  19. OPG Ivica Stubičan, Štefanje
  20. OPG Kovačević, Čakovec
  21. OPG Boško Benci, Ivanić-Grad
  22. OPG Kažimir Rotim, Ivanić-Grad
  23. OPG Nikolina Lučić, Bešlinec
  24. OPG Miroslav Ivoš, Vrbovec
  25. OPG Stjepan Kraljić, Zabok
  26. OPG Anica Jakob Đudarić, Voloder
  27. OPG Veljko Antolić, Breška Greda
  28. OPG Petrović, Čazma
  29. OPG Vladimir Ćalušić, Čazma
  30. OPG Branko Tukec, Oborovo
  31. OPG Jakov Ćalušić, Ivanić-Grad
  32. OPG Dario Rožman, Bedekovčina
  33. OPG Ivan Rukavina, Čazma
  34. OPG Marjan Ljucović, Ivanić-Grad
  35. OPG Brankica Pleško, Tuhelj
  36. OPG Milica Husnik, Breška Greda
  37. OPG Romina Zadravec, Kusanovec
  38. OPG Ivkica Cvjetković, Bjelovar
  39. OPG Valentić Novka, Ivanić-Grad
  40. OPG Margareta Šuler, Kutina
  41. OPG Mirela Rajčević, Narta
  42. OPG Mihalj, Posavski Bregi
  43. OPG Zlatko Koronc, Ivanić-Grad
  44. Kasami d.o.o., Dugo Selo
  45. OPG Krešimir Simon, Bjelovar
  46. OPG Lacković, Gudovac
  47. OPG Pavlović, Slakovci
  48. Palatin d.o.o., Velika Gorica
  49. Agronomska škola, Zagreb
  50. OPG Martina Maričić, Lijevi Dubrovčak
  51. OPG Damir Cahun, Zagreb
  52. OPG Nadica Lako, Zagreb
  53. OPG Ivana Rožić, Karlovac
  54. OPG Berica Klak, Lijevi Dubrovčak
  55. Sana delikatese d.o.o., Koprivnica
  56. OPG Bertina, Kloštar Ivanić
  57. OPG Kezele, Čazma
  58. OPG Ivica Mlađenović, Dubrovčak D.
  59. OPG Mareković, Dubrovčak L.
  60. Kalničanka j.d.o.o., Varaždin

 

IZLAGAČI NA PROSTORU OKO TRŽNICE MAZNICA / VLASTITI ŠTAND (raspored u dogovoru  s organizatorom)

  1. Medičarna Arko, Samobor
  2. OPG Sedlar, Obedišće

 

IZLAGAČI NA PROSTORU OKO TRŽNICE MAZNICA / STOL ORGANIZATORA (raspored prema natpisima)

  1. GDCK „Klub Duga“, Ivanić-Grad
  2. GDCK „Za bolji život“, Ivanić-Grad
  3. Srednja škola Ivan Švear, Ivanić-Grad

 

IZLAGAČI NA MALOM TRGU – EKOLOŠKI PROIZVOĐAČI/STOL ORGANIZATORA 2 m i dvije klupe (raspored prema natpisima)

  1. OPG Vukojević, Čazma
  2. RAD-COM, Zagreb
  3. OPG Bojan Novosel, Zagreb
  4. OPG Lovro Lenac, Hrvatska Kostajnica
  5. OPG Zlatko Čanđar, Šumećani
  6. OPG Milan Janković, Dvor
  7. OPG Marija Cug, Zagreb
  8. OPG Ljiljana Diktić, Čazma
  9. OPG Knežević, Bjelovar
  10. OPG Zvonimir Kalić, Đakovo
  11. OPG Francetić, Kloštar Ivanić
  12. OPG Marko Radičević , Rovišće
  13. EOPG Hlevnjak, Ivanić-Grad
  14. OPG Mladen Čukman, Bjelovar

KUĆICE NA MALOM TRGU

  1. Slastičarnica D’Cake, Ivanić-Grad
  2. FU “Žabe“, Ivanić-Grad
  3. KUD „OSS“ Posavski Bregi

 

IZLAGAČI NA TRGU VLADIMIRA NAZORA / ŠTANDOVI ORGANIZATORA (na štandovima su natpisi)

  1. Šik cipele d.o.o., Kloštar Ivanić
  2. Ivalan terme /SB Naftalan, Ivanić-Grad
  3. Domaća radinost Marija Kunić, Laz Stubički
  4. Obrt Mecena, Ivanec
  5. OPG Stanka Bosnar, Zagreb
  6. Obrt Keramika Nova, Ozalj
  7. Lan Grandis d.o.o., Posavski Bregi
  8. Obrt rukotvorine Tomac, Ivanić-Grad
  9. Domaća radinost Matej Đukec, Ivanić-Grad
  10. Domaća radinost Ljiljana Mustač, Zagreb
  11. Obrt Tomica Marica, Zagreb
  12. Domaća radinost Ivan Rođak, Bjelovar
  13. Udruga „Sveta Jana fan klub“, Jastrebarsko
  14. Udruga „Kis“ Robert Babić, Zagreb
  15. Domaća radinost Damir i Anđela Paruž, Dugo Selo
  16. Čarobna heklica, Križevci
  17. Mirjana Pavetić, Križ
  18. Domaća radinost Martina Vasari, Kloštar Ivanić
  19. Obrt Coprnica, Petrinja
  20. Obrt Suvenir Sirena, Sisak
  21. Obrt I.M.L., Marija Bistrica
  22. Udruga Beata, Ivanić-Grad
  23. Licitar Lola, Sisak
  24. Mali princ, Ivanić-Grad

 

IZLAGAČI NA TRGU VLADIMIRA NAZORA /VLASTITI ŠTANDOVI (raspored u dogovoru s organizatorom, prostor kod Zagrebačke banke)

  1. DM – drogeriemarket d.o.o., Ivanić-Grad (ispred DM-a)
  2. Obrt Milek, Bedenica
  3. Obrt D&D, Đakovo (Kod Zagrebačke Banke)
  4. Color-Design, Donji Miholjac
  5. Etno udruga Turopoljska posavina Štefica Dianežević, Orle
  6. Obrt Bioplanta, Križ
  7. Domaća radinost „Kiki Art“, Sv. Ilija

 

IZLAGAČI – UGOSTITELJI NA TRGU VLADIMIRA NAZORA (raspored u dogovoru s organizatorom)

  1. Udruga Škrlet – Škrlet Corner
  2. Crafter’s – Pivo od buče
  3. Food Book, Ivanić-Grad
  4. Šatović, Križ

IZLAGAČI U ULICI KRALJA TOMISLAVA / ŠTANDOVI ORGANIZATORA (na štandovima su natpisi)

  1. Domaća radinost Antolić Antonija, Zagreb
  2. Domaća radinost Gašpar Danica, Ivanić-Grad
  3. Udruga U dobrom društvu Dragica Cajzler, Zagreb
  4. Obrt Keramikos, Osijek
  5. Udruga Čarobna Farma, Zagreb
  6. Domaća radinost ACS Mira, Sisak
  7. Domaća radinost Slavica Prgomet, Zagreb
  8. Udruga Ženske ruke Ivka Crnogaj, Križ
  9. Domaća radinost Mladen Fundak, Bestovje
  10. Opg Grivičić, Zagreb
  11. Domaća radinost Marica Duspara, Zagreb

 

IZLAGAČI U ULICI KRALJA TOMISLAVA / VLASTITI ŠTAND (raspored prema dogovoru s organizatorom)

  1. Obrt Josipa 2, Koprivnica (Parkiralište – Spomenik)
  2. Stari zanati Tihomir Želimorski – Vrtuljak, Hlebine (Parkiralište – Spomenik)
  3. Stari zanati Tihomir Želimorski – Naiva i kovačnica, Hlebine (Parkiralište – Spomenik)
  4. Stari zanati Tihomir Želimorski – Lončarstvo, Hlebine (Parkiralište – Spomenik)
  5. Dražen Kostiha, Ivanić-Grad (Ispred Doma umirovljenika)
  6. Udruga Umirovljenika Ivanić-Grad (Ispred Doma umirovljenika)

 

IZLAGAČI U MOSLAVAČKOJ ULICI IZA ŠATORA /VLASTITI ŠTAND (parkiralište nakon FINA-e iza šatora Općine prijatelja Bilice)

  1. Šator prijatelja, općina BILICE
  2. Obrt Lara, Virovitica
  3. U.O. Arifka, Dubrava
  4. Foto Tušek, Ivanić-Grad
  5. Kud Đuro Kundek, Caginec
  6. Udruga Umjetnika Marija Glavičić-Počuć, Ivanić-Grad
  7. Pekara Peksi, Graberje Ivanićko

 

IZLAGAČI U MOSLAVAČKOJ ULICI IZ ŠATORA /VLASTITI ŠTAND (raspored prema redoslijedu dolaska u dogovoru sa organizatorom)

  1. Bisa-trgovina, Ivanić-Grad
  2. Udruga Huka – Laura Nakit, Zagreb
  3. Kovanje i obrada metala Baja, Jakšić
  4. Obrt Pošpaić, Šemovec (Parkiralište ispred Visoke škole)
  5. Smart business solutions lab, Sračinec
  6. Obiteljski dom Sanja Koren, Dubrava
  7. Domaća radinost Kišiček, Koprivnica
  8. Kreativna udruga Luna art, Zagreb
  9. Obuća Šutalo, Erdut
  10. Domaća radinost Snježana Hajsek, Zagreb
  11. Ata4art, Antica Tomić, Zagreb
  12. Domaća radinost Marija Crnković, Donja Zdenčina
  13. Domaća radinost Mijo Premuž, Čazma
  14. Udruga hrvatski ratni veterani Ivan Horvat, Bjelovar
  15. Udruga hrvatski ratni veterani Davor Zimski, Bjelovar
  16. Udruga hrvatski ratni veterani Siniša Zeman, Bjelovar
  17. G. Braniteljska zadruga Arka naša, Zagreb
  18. Udruga „Kis“ Branka Supina, Zagreb
  19. Domaća radinost Renata Grgić, Staro Petrovo Selo
  20. 5EL, Zlatar Bistrica
  21. Procella d.o.o., Rijeka
  22. Udruga „Popovački plet“ Đurđica Lopac, Popovača
  23. Udruga „Kis“ Tatjana Sabolić, Zagreb
  24. Kreativna udruga „Poklonček“, Koprivnica
  25. Udruga „Popovački plet“ Kristina Lopar, Popovača
  26. Domaća radinost Karlo Šušak, Zagreb
  27. Obrt Lanita, Zagreb
  28. Domaća radinost Lidija Sonički, Zagreb
  29. Josip Dokić j.d.o.o., Zagreb
  30. Vlajs usluge j.d.o.o., Vrbovec
  31. Rukotvorine Fantastic, Zagreb
  32. Domaća radinost Suzana Sviben, Dugo Selo

IZLAGAČI – RADIONICE ZA DJECU U MOSLAVAČKOJ ULICI (ispred POU-a)

  1. Udruga Tetragon
  2. Udruga Tvornica smijeha
  3. Udruga Brick by brick
  4. Sandra i Ratimir Mihaljević, ispred Muzeja IG

IZLAGAČI NA SP ZELENJAK – ZABAVNI PARKOVI I PONY KONJIĆI (raspored prema rješenjima)

  1. Obrt Grine, Bjelovar (parkiralište autoškole – gore)
  2. Obrt Kameleon, Primošten (parkiralište autoškole – dolje)
  3. Udruga Čarobna farma, Vurnovec (zelena površina do parkirališta i restorana)
  4. OPG Vinko Nenad, Mursko Središće (zelena površina između staze i rukometnog igrališta)
  5. Željka – Željko, Velika Ludina (parkiralište pored lunaparka)
  6. Obrt Krešo, Bjelovar (parkiralište pored lunaparka)
  7. Udruga Bojna Frankopan
Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Prihvaćam