Fog Trenutna temperatura: 11°C
Tlak zraka: 102 mb
Rel. vlažnost: 93%
Vjetar: 1 m/s SW

Turistička zajednica Grada Ivanić-Grada

Facebook logo
Bucijada logo
SEH logo

Popis izlagača na 14. Bučijadi u Ivanić-Gradu 20. i 21.10.2018.

Izlagači kojima je odobreno izlaganje na 14. Bučijadi navedeni su na popisu prema lokacijama na kojima izlažu, te će dobiti odobrenje za sudjelovanje putem e- maila / pošte. Odobrenje je potrebno isprintati i na dan manifestacije ponijeti sa sobom kako biste mogli pristupiti svom prodajnom mjestu.

Organizacijski odbor 14. Bučijade u Ivanić-Gradu

IZLAGAČI U ŠATORU U MOSLAVAČKOJ ULICI – PROIZVOĐAČI BUČINOG ULJA
1. OPG SARA ANDRIĆ, IVANIĆ-GRAD
2. OPG IVAN ŠOŠTARIĆ, BEDEKOVČINA
3. OPG MARTINA HUKAVEC, ŠAŠINOVEC
4. OPG ANTONIJO RUSAN, PREČEC
5. OPG VERICA SELANAC, SISAK
6. OPG ŠTEFAN ABRAMOVIĆ, DVOR
7. OPG BOŽENA BENKOTIĆ, ZAČRETJE
8. AGRO-NORŠIĆ, DONJI ĆEHI
9. ULJARA ŠENKOVEC, ŠENKOVEC
10. OPG MATO GJURETIĆ, KRAVARSKO
11. OPG MARINA DOBOŠIĆ, DUBRAVA
12. OPG DANIJEL SINKOVIĆ, BEDEKOVČINA
13. OPG JOSIP ŽMEGAČ, VINICA
14. PA-VITA, SESVETE
15. OPG IVICA CESAR, OBEDIŠĆE JEŽEVSKO
16. OPG ĐURO JEŽIĆ, GRADEC
17. ZADRUGA CRNA KAP, IVANIĆ-GRAD
18. OPG BARBARA BRBOT, SISAK
19. OPG ZVONKO JUST, VULARIJA
20. OPG ZLATKO VULARIĆ, PISAROVINA
21. GRBIĆ D.O.O., POŽEGA
22. OPG NADA PRASKALO, IVANIĆ-GRAD
23. OPG DRAŽEN RUNDEK, VIDRENJAK
24. OPG DRAGICA CESAR, OBEDIŠĆE JEŽEVSKO
25. OPG MLADEN CESAREC, OROSLAVJE
26. OPG LJILJANA CUPEK, GAREŠNICA
27. OPG ARIANA TURINA, VUKOMERIĆ
28. OPG LEO KROLO, BJELOVAR
29. OPG VJEKOSLAV KOPLJAR, OSIJEK
30. PETEK TOURS, IVANIĆ-GRAD
31. OPG MARINA ČIZMAR, MARIJA BISTRICA
32. OPG ŽELJKO BUK, RUGVICA
33. OPG JOSIPA HLEVNJAK, IVANIĆ-GRAD
34. OPG ŽELJKO  KRANJČEVIĆ , KRIŽEVCI

IZLAGAČI NA TRŽNICI MAZNICA (raspored prema natpisima na stolovima)
1. OPG NADA POLJAK, SLAVONSKI BROD
2. KALNIČANKA PROIZVODI, KALNIK
3. OPG MILJENKO MAREKOVIĆ, LIJEVI DUBROVČAK
4. OPG JOSIP HUĐIN, LIJEVI DUBROVČAK
5. OPG IVANA ROŽIĆ, KARLOVAC
6. OPG VELJKO ANTOLIĆ, BREŠKA GREDA
7. OPG JASNA PUŠKARIĆ, KRIŽ
8. OPG MILJENKO ŠIMUNOVIĆ, IVANIĆ-GRAD
9. OPG MARICA ŠTIGLIĆ, BRCKOVLJANI
10. OPG BRANKO TRSTENJAK, VELIKO TROJSTVO
11. OPG STJEPAN ŠINJOR, PREDAVEC
12. OPG MARTINA BARIŠEC, TOPOLJE
13. OPG IVAN ANDRUZA, TOPOLJE
14. OPG KAŽIMIR ROTIM, IVANIĆ-GRAD
15. OPG MARJAN LJUCOVIĆ, IVANIĆ-GRAD
16. OPG KREŠIMIR SIMON, BJELOVAR
17. OPG BISERKA HINOVIĆ, ČAZMA
18. OPG IVICA STUBIČAN, ŠTEFANJE
19. OPG ANICA JAKOB ĐUDARIĆ, VOLODER
20. OPG DAMIR CAHUN, ZAGREB
21. OPG NINA MATKOVIĆ, POSAVSKI BREGI
22. OPG VLADIMIR ĆALUŠIĆ, ČAZMA
23. OPG JAKOV ĆALUŠIĆ, IVANIĆ-GRAD
24. OPG BRAKO TUKEC, OBOROVO
25. OPG GORDANA MIHALJ, POSAVSKI BREGI
26. OPG DRAGA BRCKO, KLOŠTAR IVANIĆ
27. OPG NENAD LIDMILA, VELIKA LUDINA
28. OPG SANDRA HORVAT, SAMOBOR
29. OPG MILICA HUSNIK, BREŠKA GREDA
30. OPG RUDOLF ŽUGEC, HRAŠĆINA TRGOVIŠĆE
31. OPG MIRNA ČEŠKOVIĆ, POSAVSKI BREGI
32. OPG KRISTIJAN JANKOVEC, KLOŠTAR IVANIĆ
33. OPG ZLATKO KORONC, IVANIĆ-GRAD
34. OPG SAŠA RUŽIČIĆ, BJELOVAR
35. OPG NOVKA VALENTIĆ, IVANIĆ-GRAD
36. OPG IVAN RUKAVINA, ČAZMA
37. OPG MIROSLAV IVOŠ, VRBOVEC
38. OPG ZVONKO CESAREC, OROSLAVJE
39. OPG DIJANA KEZELE,ČAZMA
40. OPG MIROSLAV ALIĆ, POSAVSKI BREGI
41. OPG BOŠKO BENCI, IVANIĆ-GRAD
42. OPG KATA BARILIĆ, IVANIĆ-GRAD
43. OPG VALENTIN CRNEKOVIĆ, VRBOVEC
44. OPG RANKO BRANOVIĆ, OREHOVICA
45. OPG BISERKA VUKOVIĆ, IVANIĆ-GRAD
46. KASAMI D.O.O., DUGO SELO
47. OPG MARINKO PAVLOVIĆ, SLAKOVCI
48. OPG SEVERIN JURIĆ, PETRINJA
49. OPG NADICA LAKO, ZAGREB
50. SPES PLUS D.O.O., VELIKA GORICA
51. OPG BOJAN PRUGOVEČKI, ŠUMEĆANI
52. OPG MLADEN JEŽIĆ, GRADEC
53. OPG ZORAN JEŽIĆ, KRIŽEVCI
54. OPG DALIBOR ĐURIĆ, SISAK
55. OPG JOSIP GRABAR, DARDA
56. OPG DRAŽEN GREGOREK, VOLODER
57. OPG ZLATKO TUMPAK, MARTINSKA VES
58. PG NIKOLINA LUČIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
59. OPG DARIO ROŽMAN, BEDEKOVČINA
60. OPG KRISTINA PERKOVIĆ, SAMOBOR
61. OPG DAVOR GAŠPAROVIĆ, KRIŽ
62. TIMARIST D.O.O., DRAGANIĆ
63. OPG SINIŠA LISJAK, VRBOVEC
64. OPG SVEN PEREC, ŠANDROVAC
65. POVRATAK D.O.O. SOLANA RAMOVA, MAKARSKA
66. I.V.CONSULTING D.O.O., ČAZMA

IZLAGAČI NA PROSTORU OKO TRŽNICE MAZNICA / VLASTITI ŠTAND ( raspored u dogovoru s organizatorom)
1. OBRT PITERIJA ZVRK, BJELOVAR
2. OPG DEJAN KOVAČEVIĆ, ČAKOVEC
3. OPG SEDLAR, OBEDIŠĆE

IZLAGAČI NA PROSTORU OKO TRŽNICE MAZNICA / STOL ORGANIZARORA (raspored prema natpisima)
1. OPG CIGANOVIĆ, IVANIĆ-GRAD
2. DOMAĆA RADINOST PEJIĆ, ZAGREB
3. GDCK KLUB DUGA, IVANIĆ-GRAD
4. GDCK KLUB ZA BOLJI ŽIVOT, IVANIĆ-GRAD

IZLAGAČI NA MALOM TRGU – EKOLOŠKI PROIZVOĐAČI (raspored prema natpisima)
1. OPG BOJAN NOVOSEL, ZAGREB
2. OPG STANKO JANKOVIĆ, ZAGREB
3. OPG ZVONKO HURSA, DONJA STUBICA
4. RAD-KOM D.O.O., ZAGREB
5. OPG ZVONIMIR KALIĆ, ĐAKOVO
6. OPG DIANA PRPIĆ, KARLOVAC
7. OPG MARKO RADIČEVIĆ, ROVIŠĆE
8. OPG LOVRO LENAC, HRVATSKA KOSTAJNICA
9. OPG ANTUN FRANCETIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
10. OPG ZLATKO ČANĐAR, ŠUMEĆANI
11. OPG MARTINA MARIČIĆ, LIJEVI DUBROVČAK
12. OPG MARINKO PETROVIĆ, PITOMAČA
13. OPG MIRA CUG, ZAGREB
14. OPG LJILJANA DIKTIĆ, ČAZMA

KUĆICA BR.1:
OPG ŽELJKO VUKOJEVIĆ, ČAZMA
OPG MIJO TRGOVAC, ČAZMA

KUĆICA BR.2:
OPG BRANKA PAVLOVIĆ, BJELOVAR
OPG MLADEN ČUKMAN, BJELOVAR

IZLAGAČI – UGOSTITELJI NA MALOM TRGU(raspored prema natpisima)
KUĆICA BR.3: SLASTIČARNICA D`CAKE
KUĆICA BR.4: CAFFE BAR ALIBI
KUĆICA BR.5: FU ŽABA

IZLAGAČI NA TRGU VLADIMIRA NAZORA / ŠTANDOVI ORGANIZATORA (raspored prema natpisima)
1. ŠIK CIPELE D.O.O., KLOŠTAR IVANIĆ
2. IVALAN TERME/SB NAFTALAN, IVANIĆ-GRAD
3. DOMAĆA RADINOST MARIJA KUNIĆ, LAZ STUBIČKI
4. OBRT MECENA, JEROVEC
5. UDRUGA MALI PRINC, IVANIĆ-GRAD
6. UDRUGA KIS, MAJA NOVOSEL, IVANIĆ-GRAD
7. OPG STANKA BOSNAR, ZAGREB
8. OBRT KERAMIKA NOVA, OZALJ
9. UDRUGA SVETA JANA FAN CLUB, JASTREBARSKO
10. OBRT TOMAC RUKOTVORINE, IVANIĆ-GRAD
11. UDRUGA SUNCOKRET, BLAŽENKA ĐUKEC, IVANIĆ-GRAD
12. DOMAĆA RADINOST LJILJANA MUSTAČ, ZAGREB
13. DOMAĆA RADINOST EMINA BARIČEVIĆ, KRIŽEVCI
14. DOMAĆA RADINOST ŽANAART, ZAGREB
15. OBRT SUVENIR SIRENA, SISAK
16. OBRT I.M.L., MARIJA BISTRICA
17. LAN GRANDIS D.O.O., POSAVSKI BREGI
18. UDRUGA HUKA, KATA BALAŠKOVIĆ, NOVA GRADIŠKA
19. DOMAĆA RADINOST DAMIR PARUŽ, DUGO SELO
20. DOMAĆA RADINOST IVAN ROĐAK, BJELOVAR
21. OBRT ČAROBNA HEKLICA, KRIŽEVCI
22. OBRT COPRNICA, PETRINJA
23. DOMAĆA RADINOST NADA SLIŠKO, DUGO SELO
24. UDRUGA KIS, SANDRA VRBANČIĆ, ZAGREB

IZLAGAČI NA TRGU VLADIMIRA NAZORA / VLASTITI ŠTANDOVI (raspored u dogovoru s organizatorom, prostor kod Zagrebačke banke)
1. OBRT MILEK, BEDENICA
2. OBRT D&D, ĐAKOVO
3. OBRT POŠPAIĆ, ŠEMOVEC

IZLAGAČI – UGOSTITELJI NA TRGU VLADIMIRA NAZORA ( raspored u dogovoru s organizatorom)
1. UDRUGA ŠKRLET – ŠKRLET CORNER
2. OPG ROMINA ZADRAVEC, KUSANOVEC
3. CRAFTER`S – PIVO OD BUČE
4. UDRUGA BOJNA FRANKOPAN

IZLAGAČI U ULICI KRALJA TOMISLAVA / ŠTANDOVI ORGANIZATORA (raspored prema natpisima)
1. UDRUGA ČAROBNA FARMA, VURNOVEC
2. OBRT LICITAR LOLA, SISAK
3. OBRT KERAMIKOS, OSIJEK
4. OPG KATARINA JOHUM, TENJA
5. DOMAĆA RADINOST ŽELJKO ACS, SISAK
6. UDRUGA ETNORAJ-OGRLICE, SESVETE
7. BZ SKULPTURA UMJETNIČKA, HRŽENICA
8. DOMAĆA RADINOST KATA MAGIĆ, SLAVONSKI BROD
9. UDRUGA KIS, ROBERT BABIĆ, IVANIĆ-GRAD
10. UDRUGA HUKA, MILKA MARJANOVIĆ, VRBJE
11. DOMAĆA RADINOST ŠKORIĆ, SLAVONSKI BROD
12. UDRUGA ŽENSKE RUKE, KRIŽ
13. KUD MARTINČANI, MARTINSKA VES
14. UDRUGA KIS, RAZIJA GULJAŠEVIĆ, GRADIĆI

IZLAGAČI U ULICI KRALJA TOMISLAVA / VLASTITI ŠTAND (raspored prema dogovoru s organizatorom)
1. UDRUGA STARI ZANATI, KOPRIVNICA – LONČARSTVO
2. UDRUGA STARI ZANATI, KOPRIVNICA – KOVAČNICA
3. UDRUGA STARI ZANATI, KOPRIVNICA – NAIVNI SLIKAR
4. GRADSKA UDRUGA UMIROVLJENIKA, IVANIĆ-GRAD
5. KOSTIHA DRAŽEN, IVANIĆ-GRAD

IZLAGAČI U MOSLAVAČKOJ ULICI IZA ŠATORA / VLASTITI ŠTAND ( iza šatora Općine prijatelja )
1. OBRT LARA, VIROVITICA
2. T.U.O. ARIFKA, DUBRAVA
3. PEKARA PEKSI, GRABERJE IVANIĆKO

IZLAGAČI U MOSLAVAČKOJ ULICI IZA ŠATORA / VLASTITI ŠTAND (raspored prema redoslijedu dolaska u dogovoru s organizatorom)
1. UDRUGA HUKA, MARA KRIJAN, SLAVONSKI BROD
2. DOMAĆA RADINOST NIKOLA BEKIĆ, SLAVONSKI BROD
3. DOMAĆA RADINOST ANTONIJA ANTOLIĆ, ZAGREB
4. KREATIVNA UDRUGA LUNA ART, ZAGREB
5. FOTO TUŠEK-PA J.D.O.O., IVANIĆ-GRAD
6. DOMAĆA RADINOST VRANJEŠ, DARDA
7. UDRUGA KIS, BRANKA SUPINA, ZAGREB
8. UDRUGA POPOVAČKI PLET, ĐURĐICA LOPAC, POPOVAČA
9. DOMAĆA RAADINOST KIKI ART, BELETINEC
10. UDRUGA POPOVAČKI PLET, KRISTINA LOPAR, POPOVAČA
11. UDRUGA KIS, ANKICA BARIŠIĆ, ZAGREB
12. UDRUGA KIS, ANDREA TOMLJENOVIĆ, ZAGREB
13. HRVATSKI RATNI VETERANI, IVAN HORVAT, BJELOVAR
14. HRVATSKI RATNI VETERANI, DAVOR ZIMSKI, MARKOVAC KRIŽEVAČKI
15. HRVATSKI RATNI VETERANI, JOSIP MARETIĆ, VELIKO TROJSTVO
16. HRVATSKI RATNI VETERANI, MIRJANA BRAJDIĆ, BJELOVAR
17. HRVATSKI RATNI VETERANI, SINIŠA ZEMAN, BJELOVAR
18. DOMAĆAA RADINOST MARIJA CRNKOVIĆ, D.ZDENČINA
19. OBRT DEN-ART, SESVETSKI KRALJEVEC
20. ŠUTALO D.O.O., ERDUT
21. OBRT LANITA, ZAGREB
22. UDRUGA KIS, TATJANA SABOLIĆ, ZAGREB
23. DOMAĆA RADINOST LIDIJA SONIČKI, ZAGREB
24. MARIJA GLAVIČIĆ-POČUČ, IVANIĆ-GRAD
25. DOMAĆA RADINOST TEREZIJA TKALČEVIĆ, KUTINA
26. DOMAĆA RADINOST KARLO ŠUŠAK, ZAGREB
27. BISA TRGOVINA D.O.O., IVANIĆ-GRAD
28. DOMAĆA RADINOST DRAŽEN JURIČIĆ, ZAGREB
29. DOMAĆA RADINOST IVANA GRABOVAC, BILJE
30. DOMAĆA RADINOST MARINA KOKORIĆ PREŽEC, IVANJA REKA

IZLAGAČI –RADIONICE ZA DJECU U MOSLAVAČKOJ ULICI (ispred POU)
1. UDRUGA TETRAGON, IVANIĆ-GRAD
2. UDRUGA TVORNICA SMIJEHA, IVANIĆ-GRAD

IZLAGAČI NA SP ZELENJAK- ZABAVNI PARKOVI I PONY KONJIĆI (raspored prema rješenjima)
1. OBRT GRINE, BJELOVAR
2. OBRT KAMELEON, PRIMOŠTEN
3. UDRUGA ČAROBNA FARMA, VURNOVEC
4. OPG VINKO NENAD, MURSKO SREDIŠĆE